Aikuisten liikunta

Tuntien kuvaukset löydät Harrasteryhmät-sivulta.

Aika

Paikka

Ryhmä

Ohjaajat

Maanantai

 

 

 

9:00 - 10:00

Nummelan työväentalo

Ikivireät: Tuolijumppa

Tuulikki Lindström, Nina Mujunen, Leena Packalén *   

10:00 - 11:00

Nummelan työväentalo

Ikivireät: Reipas kuntojumppa

Tuulikki Lindström, Nina Mujunen, Leena Packalén    

18:30 - 19:30

Tanssisali

Kiinteytysjumppa

Elina Lindholm ja Maarit Linnatsalo**

19:30 - 20:30

Tanssisali

Syvälihasjumppa

Elina Lindholm

19:00 - 20:30

Luksia

Alkuvoima, cheerleading alkeet yli 20 v.Elina Broman,  Jemina Viherkanto  ja Nelli Tukkimies
    

Tiistai

 

 

 

19:00 - 21:00Huhmarnummen koulu ÄijätreeniJukka Saros, Esa Martikainen, Viola Ikonen, Varpu Joenrinne, Merja Lehtosalo  ja  Maarit Linnatsalo***

18:00 - 19:00

Tanssisali

Tanssillinen voimistelu

Aulikki Joenrinne

    

Keskiviikko

   

18:00 - 19:00

Palloilusali

Lihaskuntojumppa

Johanna Määttä

    

Torstai

 

 

 

19:30 - 20:30

Nummelan työväentalo

ZUMBA®

Hanna Sievinen   

20:00 - 21:00

Uimahalli

Hydrobic

Merja Lehtosalo  

19:00 - 21:00

 

Nummelan koulu

Äijätreeni

Jukka Saros ja Esa Martikainen

 

 

 

 

Sunnuntai

 

 

 

17:30 - 18:30TanssisaliLavis®Nina Mujunen
18:30 - 19:30TanssisaliJoogaHanna Villa
    

 

* Ikivireiden ohjausvuorot:

2.9. Tuulikki Lindström 
9.9. Tuulikki
16.09. Leena Packalen 
23.09. Leena 
30.09. Leena
07.10. Leena
14.10. SYYSLOMA
21.10. Nina Mujunen
28.10. Nina
4.11. Nina
11.11. Nina
18.11. Tuulikki
25.11. Tuulikki
2.12. Tuulikki

 

** Kiinteytysjumpan ohjausvuorot:

9.9. Maarit Linnatsalo
16.9. Maarit
23.9. Elina Lindholm
30.9. Elina
7.10. Maarit
14.10. SYYSLOMA
21.10. Maarit
28.10. Elina
4.11. Elina
11.11. Maarit
18.11. Maarit
25.11. Elina
2.12. Elina
 

*** Äijätreenin ohjausvuorot ovat:
 

10.9. Varpu Joenrinne
17.9. Varpu
24.9. Maarit Linnatsalo
1.10. Viola Ikonen
8.10. ?
15.10. SYYSLOMA
22.10. Merja Lehtosalo (?)
29.10. Merja (?)
5.11. Maarit
12.11. Viola
19.11. Maarit
25.11. Viola

3.12. ?